PASTEL, spol. s r.o., Pod Kamennou baňou 36, 080 01 Prešov, Slovensko
História firmy PASTEL
OD VZNIKU až po SÚČASNOSŤ
.

Firma Pastel spol. s.r.o bola založená v roku 1996 ako firma zaoberajúca sa špeciálnymi izoláciami. S požiadavkami trhu si rozširovala svoje aktivity akými sú izolácie spodných stavieb proti vode, vlhkosti, radónu, izolácie bentonitovými rohožami, izolácie striech a iné až k stavebnej činnosti. V rámci dodávateľského a montážneho systému firma zabezpečuje nákup materiálov od výrobcov spolu s dovozom na stavbu.  Vlastní  certifikáty a osvedčenia  na montáž.
Realizuje izolácie s HDPE, PVC, VLDPE, PP – fóliami od známych  svetových výrobcov. Firma  vykonáva  dodávku a montáž ochranných geotextílií ,  geokompozitov a geodrénov.
Zabezpečí dodávku a zváranie  potrubia z  HDPE, PVC,  HDPP. Dodáva a realizuje pokládku bentonitových rohoží. Firma realizuje aj stavebné a zemné práce.

1996

Začiatok pôsobenia firmy Pastel spol. s.r.o na slovenskom trhu.

1998

Aj takéto boli začiatky bez manipulačnej techniky.

2000

Začiatky stavebnej činnosti.

2004

Realizácia plochých striech.

2008

Rozšírenie sortimentu pozemného staviteľstva.

2012

Rozšírenie strojového parku.

2015

Realizácia stavieb.

2020

Napredujeme ďalej…

Predvoľby ochrany osobných údajov
Keď navštívite našu webovú stránku, môže prostredníctvom vášho prehliadača ukladať informácie z konkrétnych služieb, zvyčajne vo forme súborov cookie. Tu môžete zmeniť svoje predvoľby ochrany osobných údajov. Upozorňujeme, že blokovanie niektorých typov súborov cookie môže mať vplyv na vaše skúsenosti s používaním našich webových stránok a služieb.